Wij zoeken een nieuwe stagiair!

Hey, jij daar! 📻 ZTACK is op zoek naar een nieuwe stagiair om ons team te versterken! 🚀

We zoeken iemand die barst van creativiteit, een commerciële mindset heeft en misschien zelfs al wat ervaring heeft in de radio- of mediawereld, of bezig is met een gerelateerde opleiding. 🎓

Wat bieden wij? Een toffe werkplek op het mediapark, omringd door gezellige en jonge collega’s met radio-ervaring. 🤩 Bovendien krijg je professionele begeleiding van Radiocoach Pierre Papa! 💼

Wil jij deel uitmaken van ons team en je passie voor radio verder ontwikkelen? Stuur dan snel je CV en motivatie naar talent@ztack.nl! 📧 Wie weet ben jij binnenkort wel de nieuwste stagiair van ZTACK!

Over ZTACK

ZTACK verrast jou met de beste muziek, reclamevrij en zonder gelul! Bij ZTACK hoor je niet elke dag dezelfde playlist, maar word je de hele tijd verrast met de beste tracks van nu én de afgelopen 10 jaar. Luister en beleef de sickste throwback naar de tracks waar jij hard op ging!

Luister ZTACK

Volg ons

© 2024 ZTACK, een samenwerking tussen Radiocoach en De Radiofabriek.

Website ontwikkeld door Realify

ZTACK - Shuffle Your Day
Shuffle Your Day
ZTACK